×

Zabójstwo w „Na Wspólnej”! Weronika Roztocka dopuści się koszmarnej zbrodni. Przyzna się do winy?

W jesiennych odcinkach serialu Na Wspólnej Weronika Roztocka (Renata Dacewicz) popełni niewybaczalny błąd. Podczas jazdy samochodem uderzy w coś. Będzie przekonana, że zraniła zwierzę. Tymczasem zabije dziewczynę! Jak zachowa się prawniczka?

Chwila nieuwagi na zawsze zmieni życie Weroniki z Na Wspólnej. Podczas jazdy nocą potrąci dziewczynę, choć będzie pewna, że to jakieś zwierzę zabiegło jej drogę. Niedługo później jednak dowie się, że na tej samej trasie doszło do tragedii z udziałem młodej sportsmenki, a dziewczyna w stanie krytyczny trafiła do szpitala.

Zobacz: Śmierć w „Na Wspólnej”. Michał Brzozowski umrze podczas operacji i osieroci Ignasia?

Weronika z zawodu jest prawniczką, co nie oznacza, że zawsze zachowuje się na medal.

Tu stanie się inaczej i będzie miała o to do siebie ogromny żal – zdradziła Renata Dancewicz w jednym z wywiadów. – Jadąc w ciemności i deszczu autem, poczuje, że w coś uderzyła. Wysiądzie, sprawdzi, niczego nie zauważy i odjedzie. Tymczasem wkrótce okaże się, że potrąciła młodą sportsmenkę. Dziewczyna została na miejscu wypadku i zapadła w śpiączkę. Weronika nie będzie w stanie się do tego przyznać -wyjawiła aktorka.

Zobacz: Koniec wielkiej przyjaźni w “Na Wspólnej”. Elżbieta rzuci na Zuzę podłe oskarżenia!

Ostatecznie jednak Roztocka przyzna się do tego jak fatalnie postąpiła Robertowi (Dariusz Wnuk). A ten będzie miał niezły orzech do zgryzienia, rozdarty, między tym co Weronika zrobiła i że nikomu się nie przyznała, że potrąciła dziewczynę, a miłością do Roztockiej.

Tak naprawdę Weronika miała dużo „szczęścia” w tym, że momentu wypadku nie wyłapała żadna kamera monitoringu ani że w pobliżu nie było żadnego świadka wypadku. To bardzo rzadka sytuacja. Teraz jednak wszytko będzie musiało być rozważone w sumieniu prawniczki czy przyzna się ona nie tylko przed swoją rodzina do popełnienia przestępstwa, ale i wyzna swoją winę na policji? O tym , czy tak będzie, przekonamy się z jesiennych odcinków Na Wspólnej.

Zobacz: Agnieszka z “Na Wspólnej” znów będzie pić! Ostatnio Darek wpędził ją w szpony nałogu. Co tym razem będzie powodem jej alkoholizmu?

Może Cię zainteresować