Ile zarabiają polskie serialowe gwiazdy? Królowa jest tylko jedna!

Aktorzy - szczególnie ci z pierwszych stron gazet - na zarobki nie narzekają. Ten temat zwykle wzbudza emocje wśród widzów, którym kwoty mogą wydawać się kosmiczne! Zobacz, ile zarabiają twoi ulubieńcy ze szklanego ekranu.
Zarobki gwiazd serialowych

Choć zarobki polskich aktorów są niczym w porównaniu z gażami ich zagranicznych kolegów, to jednak, dla zwykłego zjadacza chleba, są to kwoty astronomiczne. Ile zarabiają polskie gwiazdy seriali? Kwoty są nieoficjalne, bo polskie gwiazdy, w przeciwieństwie do zagranicznych kolegów, nigdy nie chwalą się swoimi zarobkami, twierdzą, że obowiązuje je tajemnica handlowa!

Małgorzata Kożuchowska 15 tys./dzień

Tyle Małgorzata dostawała za każdy dzień na planie Drugiej szansy. Zapewne jednak mniej zgarnia za serial Rodzinka.pl tyle co jej kolega z planu, czyli Tomasz Karolak. To jednak nie koniec. Stawka będzie równie pokaźna, bo Małgorzata kręci właśnie nowy serial – Motyw, dla TVN.

Agata Kulesza 15 tys./dzień

Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak nazywa Agatę Kuleszę aktorką oscarową, więc i gaża za jeden dzień zdjęciowy na planie Pułapki musi być sowita.

Artur Żmijewski 5 tys + 15 tys. za reżyserię/dzień

Artur Żmijewski jest w Ojcu Mateuszu nie tyko tytułowym bohaterem, ale i reżyserem. I za wykonywanie tego dostaje więcej niż za granie, co bardzo mu się opłaca.

Magdalena Boczarska 7 tys./dzień

Magdalena Boczarska dostała rolę nauczycielki w Pod powierzchnią w spadku po Alicji Bachledzie-Curuś, ale świetnie sobie daje radę i zapewne powstanie trzeci sezon serialu.

Tomasz Karolak 8 tys./dzień

Tomasz w to lato kręci nie tylko serial Rodzinka.pl , ale i 39 i pół tygodnia, więc jego na jego konto wpłynie pokaźna suma za obie produkcje.

Katarzyna Cichopek 2 tys./dzień

Choć Katarzyna Cichopek nie jest aktorką zawodową, ma ogromne doświadczenie. Jednak jej stawka w M jak miłość jest dość skromna w porównaniu do innych gwiazd.

Maciej Musiał 7 tys./dzień

Jest studentem krakowskiej szkoły teatralnej, ale już bardzo popularnym aktorem serialu Rodzinka.pl. Nic dziwnego, że zarabia więcej niż starsi koledzy. Ciekawe, jaka stawka obowiązywała Macieja na planie Wiedźmina?

Joanna Kulig 100 tys./ dzień zdjęciowy

Spokojnie, to nie stawka polska. Joanna Kulig zarabiała tyle na planie serialu The Eddy robionego dla Netfixa przez Damiena Chazelle’a.

Barbara Kurdej-Szatan 8 tys./dzień

Kwestią gustu jest, czy aktorka zasługuje na tak wysoką gażę, skoro jej występy, zdaniem internautów nie są najwyższych lotów. Ale Barbara Kurdej-Szatan wciąż jest popularna i gra w dwóch serialach – M jak miłość i W rytmie serca.

Zobacz: Artur Żmijewski nie odejdzie z “Ojca Mateusza”, bo zarobi fortunę! Jaką kwotę zgarnie?

Zobacz: Jakie seriale Polacy najczęściej oglądają w Internecie? Będziecie zaskoczeni ścisłą czołówką!

Zobacz: Najlepsze seriale z kobietami w rolach głównych. Co wolisz – “Wielkie kłamstewka”, “Przyjaciółki” czy “Pod powierzchnią”?


×
×