„Zawsze warto” – pełna obsada. Poznaj bliżej bohaterów nowego serialu Polsatu

O godzinie 21:05 w Polsacie pierwszy odcinek serialu Zawsze warto! Poza Julią Wieniawą, Katarzyną Zielińską i Weroniką Rosati na ekranie pojawi się wiele znanych Wam twarzy. Sprawdźcie! 
Zawsze warto - Dorota (Katarzyna Zielińska), Marta (Weronika Rosati), Ada (Julia Wieniawa)

Ada (Julia Wieniawa) – młoda samotna matka, która żeby sobie w życiu radzić, często balansuje na granicy przyzwoitości. Zarabia jako call girl i niejednokrotnie kradnie, by spełnić marzenia syna. Dziewczyna każdego dnia walczy o przetrwanie. Marzy o lepszej przyszłości dla siebie i dla syna, który został umieszczony w rodzinie zastępczej.

Zobacz: Julia Wieniawa promuje serial „Zawsze warto”. Spodnie – genialne, ale „niewidoczne” szpilki to dopiero hit!

Italian (Dariusz Majchrzak) – pojawił się w życiu Ady, gdy ta szukała sposobu, by jak najszybciej wyjść z długów. Została call girl, a on jej „opiekunem”. Mimo, że Ada chce, by ich drogi się rozeszły, trudno jej uwolnić się od zmuszającego ją do prostytucji Italiana. Bezwzględny – jest w stanie zrobić wszystko, by osiągnąć swój cel.

Marcin (Marcin Stępniak) – policjant, który prowadzi sprawę zabójstwa na stacji benzynowej. Szybko okazuje się, że Ada jest dla niego kimś więcej niż tylko świadkiem napadu. Kiedy ich znajomość wychodzi poza mury posterunku nie wie, że Ada kolejny raz nie gra czysto i bezinteresownie.

Ewa (Zofia Domalik) – przyjaciółka Ady z domu dziecka. Jest bardzo z nią związana i zawsze mogą na siebie liczyć. To Ewa, chcąc pomóc Adzie uwolnić się od długów, wprowadziła ją do świata prostytucji.

Zobacz: Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska wygryzą “Przyjaciółki” z Polsatu? Znamy datę premiery serialu “Zawsze warto”

Justyna (Barbara Kałużna) – opiekunka syna Ady – Doriana. Na początku nie ułatwia Adzie spotkań z synem, ale po czasie dostrzega jej starania, zaangażowanie i po czasie ich relacje się ocieplają.

Krzywy (Bartosz Obuchowicz) przyrodni brat Ady. Wychowywali się razem w domu dziecka. Ciągle wchodzi w konflikty z prawem. Po wyjściu z jednych problemów, ładuje się w kolejne. Brał udział w napadzie na stacji benzynowej.

Dorian (Kamil Jaroszewski) – dziecko Ady.

Dorota (Katarzyna Zielińska) – całe swoje życie poświęciła i podporządkowała trójce dzieci i mężowi. Jednak cena jaką za to płaci jest bardzo wysoka. Dorota jest maltretowana psychicznie i fizycznie przez męża. Nie ma siły wyrwać się z kleszczy niszczącego małżeństwa. Codziennie toczy walkę o siebie i swoje dzieci, by w końcu, pewnego dnia, zrobić pierwszy krok w stronę nowego lepszego życia.

Łukasz (Paweł Ławrynowicz) – mąż Doroty, za którego wyszła jeszcze na studiach. Po latach okazuje się domowym tyranem. Zabiera jej pieniądze i ogranicza prawo do własnego życia. Poniża, by udowodnić, jak mało jest warta, a jak wiele zawdzięcza jemu. Prowadzi też podwójne życie…

Daniel (Hubert Kułacz) – szef banku, w którym Dorota podejmuje pracę. Jest pierwszym mężczyzną, który ją doceni i wyciągnie do niej pomocną dłoń. Od pierwszego spotkania jest pod wrażeniem umiejętności i osobowości Doroty. Daniel to jeden z jej największych sprzymierzeńców w walce o nowe lepsze jutro. Czy znajdzie się w nim miejsce również dla niego?

Zobacz:  Julia Wieniawa zaserwowała fanom zmysłową sesję w bikini! Baron może być dumny! Jego ukochana jest na okładce!

Patrycja (Dominika Pasternak) – kochanka Łukasza.

Majka (Gabriela Świerczyńska), Igor (Maks Balcerowski), Iza (Tosia Litwiniak) – dzieci Doroty i Łukasza.

Marta (Weronika Rosati) – dobrze sytuowana, świetnie wykształcona prawniczka. Miała wszystko – dom, męża, ciekawą i dobrze płatną pracę w kancelarii ojca. Tak naprawdę ciężko uwierzyć, że nie jest szczęśliwa. Okazało się jednak, że mąż jest kimś, kogo zupełnie nie znała. Jej ojciec również nie jest takim ideałem, za jakiego go uważała.

Witold (Mariusz Bonaszewski) – ojciec Marty i Rafała. Szanowany człowiek i wzięty prawnik, prowadzi świetnie prosperującą kancelarię. Jednak za tą idealną otoczką skrywa swoje zupełnie inne oblicze. To taki dr Jekyll i Mr Hyde. Nie jest takim ideałem, za jakiego uważała go córka i nawet z najbliższymi buduje relacje oparte na kłamstwach.

Marek (Jacek Knap) – były mąż Marty. Z jednej strony to wrażliwy, opiekuńczy, pragnący kochać mężczyzna. Nawet nie mając pracy, chce bezinteresownie pomóc Adzie w rozwikłaniu jej prawnych problemów. Z drugiej strony Marek zranił i porzucił dla mężczyzny Martę – kobietę, którą tyle lat kochał i planował z nią wspólną przyszłość…

Rafał (Bartłomiej Kotschedoff) – brat Marty, prawnik, pracuje w kancelarii ojca. Wszystkie problemy i niepowodzenia topi w alkoholu, co powoli rujnuje jego życie prywatne i zawodowe. Dodatkowo jego małżeństwo przeżywa kryzys, żona ciągle wyjeżdża służbowo, a on praktycznie sam wychowuje syna.

Jerzy Zajdel (Karol Dziuba) – klient Marty, który przypadkiem pojawia się w jej życiu. Najpierw łączą ich tylko sprawy zawodowe. Marta imponuje mu swoim profesjonalizmem. Potem Jerzy zaczyna zabiegać o względy Marty, a ich znajomość przeradza się w coś więcej…

Maria Wardecka (Małgorzata Pieczyńska) – matka Marty i Rafała, żona Witolda. Jest przekonana, że tworzą idealną rodzinę i zgodne małżeństwo. Okazuje się jednak, że mąż, z którym właśnie odnawia ślub, prowadzi podwójne życie i nie jest takim ideałem, za którego go wszyscy uważają…

Zobacz: Julia Wieniawa w roli o jakiej nawet Wam się nie śniło. W serialu „Zawsze warto zagra widzom na emocjach [DUŻO ZDJĘĆ]

Aśka (Joanna Kuberska) – żona brata Marty – Rafała, z którym ma syna Antka. Ciągle nie ma jej w domu, bo jej praca wiąże się z częstymi wyjazdami za granicę, które staną się wkrótce przyczyną konfliktów w ich małżeństwie.

Kasia (Joanna Balasz) – przyjaciółka Marty z liceum, matka dwójki dzieci. Stara się łączyć wychowywanie dzieci z pracą lekarza. Marta może na nią liczyć w każdej sytuacji.

Sebastian (Aleksy Komorowski) – partner Marka, fotograf.

Premierowy odcinek już dziś 4 września o godz. 21:05 w Polsacie!


×
×