×

Zawsze warto (odc. 10): Dorota zwierza się Marcie! „Czułam, że się mną brzydzi”

Są z nami fani serialu Zawsze warto? Już dziś premierowy odcinek, a w nim… 

W serialu Zawsze warto Dorota (Katarzyna Zielińska) z całych sił stara się być silna i radzić sobie z sytuacją, w której znalazła się teraz z dziećmi. W pewnym momencie trudno jej jednak powstrzymać łzy i zwierza się Marcie (Weronika Rosati) z tego, jak było jej ciężko, gdy zachorowała i nie mogła liczyć na wsparcie Łukasza (Paweł Ławrynowicz). Podczas rozmowy Dorota uświadamia sobie, jak bardzo skrzywdził ją mąż i decyduje się wpisać do wniosku rozwodowego przemoc jako jedną z przyczyn rozstania oraz argument do orzeczenia o winie Łukasza.

Zobacz: Julia Wieniawa miała wypadek na planie serialu „Zawsze warto”. W jakim jest stanie?

– Dobra, napisz mi to wszystko, żeby potem moje córki nie zarzuciły mi, że odpuściłam, że nie potrafiłam o nie zawalczyć -powie z pełnym przekonaniem Dorota.

– Dobrze robisz. Masz prawo walczyć o siebie i o swoje dzieci. Ja Ci pomogę -wesprze ją Marta.

Zawsze warto odcinek 10, Marta (Weronika Rosati)

Zawsze warto odcinek 10, Marta (Weronika Rosati)

Sprawdź: Baron jednym komentarzem zniszczył zabawę widzom „Zawsze warto”! Julia Wieniawa od razu odpowiedziała

Jak zakończy się historia Doroty? Każda z bohaterek serialu Zawsze warto ma poważne problemy. Życie prywatne płata figle i nie układa się tak, jak byśmy tego chcieli. Bohaterki udowodnią jednak, że bez względu na wszystko warto walczyć o swoje i polegać na przyjaciółkach. W chwilach zwątpienia i sercowego załamania to właśnie przyjacielska porada potrafi najbardziej podnieść nas na duchu.

Zobacz: Julia Wieniawa oficjalnie o rozstaniu z Baronem! Taka eks partnerka to skarb!

Może Cię zainteresować