×

Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna wygryzą „Przyjaciółki” z Polsatu? Znamy datę premiery serialu „Zawsze warto”

Serial Zawsze warto to opowieść o trzech przyjaciołach, które poznały się w dramatycznych okolicznościach. Nowość już jesienią trafi na antenę Polsatu. Czy będzie hitem na miarę Przyjaciółek?

Bohaterkami serialu Zawsze warto są trzy kobiety: prawniczka, gospodyni domowa i prostytutka. Poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły.

  • Marta (Weronika Rosati) ma 34 lata. Jest zamożną prawniczką. To mężatka, ma przystojnego męża i życie jak z bajki w pięknym nowym domu. Oczywiście tylko pozory. Bo w życiu Marty nie brak rozczarowań.

  • Dorota (Katarzyna Zielińska) ma 37 lat, pracuje w banku, jest mamą trójki dzieci i ma męża tyrana. Małżonek latami odbierał jej godność, samodzielność i poczucie wartości. Na studiach wyszła za mąż za Łukasza, który obiecując najpierw dobrobyt, stopniowo zabierał jej wolność i godność. Za nią wiele trudnych doświadczeń. Codziennie toczy walkę o siebie i swoje dzieci, by w końcu pewnego dnia zrobić pierwszy krok w stronę nowego, lepszego życia.

  • Ada (Julia Wieniawa) jest najmłodsza, ma zaledwie 22 lata. Za mąż wyszła jako nastolatka, ale mąż ją rzucił. Za to zostawił jej setki tysięcy długów na karku. Żeby poradzić sobie z tą sytuacją, dziewczyna robi dosłownie wszystko, nie zawsze w granicach prawa. Za wszelką cenę chce jednak utrzymać siebie i synka. Dlatego pracuje, by ująć to najbardziej elegancko, jako „pani do towarzystwa”

Nasz serial @zawszewartopolsat wychodzi we wrześniu! Zobaczycie nas w zupełnie nowych odsłonach. My nie możemy się doczekać, a Wy? Pozdrawiamy prosto z planu! – napisała Julia Wieniawa na swoim Instagramie.

Kiedy premiera Zawsze warto?

Zawsze warto miało być hitem wiosennej ramówki Polsatu, ale ostatecznie nadawca przełożył premierę tej produkcji na jesień 2019. I nie wygląda na to, by po raz drugi ją odwoływano. Serial podbije Wasze serca najprawdopodobniej już we wrześniu! Dokładną datę premiery poznamy pod koniec wakacji.

Zobacz: To one miały najwięcej romansów! Inga z “Przyjaciółek” kontra Agnieszka z “M jak miłość”. Ilu miały kochanków?

Zobacz: Oszustwo scenarzystów “M jak miłość”. Marek Mostowiak wróci do Polski, ale będziecie zawiedzeni!

Zobacz: Twórcy seriali nie próżnują nawet w wakacje! Ujawniamy, co wydarzy się nie tylko w „Przyjaciółkach” i „Rodzince.pl”!

Może Cię zainteresować