Kto jest kim w serialu „Zawsze warto”? Zobacz pierwszy zwiastun serialu z gwiazdorską obsadą

Długo wyczekiwany serial Zawsze warto z gwiazdorską obsadą już we wrześniu trafi na antenę Polsatu. Zwiastun robi wrażenie! To wielka konkurencja dla Przyjaciółek emitowanych w tej samej stacji.
Już jest pierwszy zwiastun serialu "Zawsze warto"! Te kilkanaście sekund chwyci Was za serce

Fani seriali od dawna czekają na hucznie zapowiadaną produkcję Polsatu. W rolach głównych Zawsze warto pojawi się Julia Wieniawa, Weronika Rosati oraz Katarzyna Zielińska. Każda z nich będzie miała okazję pokazać się w nietypowej, poważnej roli. Na to przynajmniej wskazuje pierwszy zwiastun, który właśnie pojawił się w sieci.

Zobacz: Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska odstawiły show na miarę Beyonce! Tylu apetycznych kształtów na raz dawno nie widzieliśmy!

Zawsze warto: kto jest kim?

Dorota (Katarzyna Zielińska) na studiach wyszła za mąż, w chwili kiedy ją poznajemy jest 37-letnią mamą trójki dzieci. Mąż przez lata stopniowo zabierał jej wolność i godność. Z troskliwego i kochającego mężczyzny z czasem zamienił się w domowego tyrana. Dorota długo nie ma siły wyrwać się z kleszczy niszczącego małżeństwa. Codziennie toczy walkę o siebie i swoje dzieci, by w końcu pewnego dnia zrobić pierwszy krok w stronę nowego, lepszego życia.

Ada (Julia Wieniawa) to najmłodsza z bohaterek serialu. Ma zaledwie 22 lata. Jako nastolatka wzięła ślub, urodziła dziecko i z trudem dobrnęła do matury. Jej mąż szybko zniknął, zostawiając ją z małym dzieckiem i kredytami opiewającymi na setki tysięcy złotych. Na swój sposób kocha synka, który został umieszczony w rodzinie zastępczej. Na skutek życia bez stałych dochodów i z długami męża Ada zostaje call girl i wpada w niebezpieczne towarzystwo. Chce zmienić swoje życie i uciec od przeszłości, ale czy przeszłość ją dogoni?

Zobacz: Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska wygryzą “Przyjaciółki” z Polsatu? Znamy datę premiery serialu “Zawsze warto”2

Marta (Weronika Rosati) jest 34-letnią, dobrze sytuowaną, świetnie wykształconą prawniczką. Ma nowy piękny dom pod Warszawą. Poślubiła swoją szkolną miłość, Marka (Jacek Knap). Z czasem okazuje się jednak, że spędziła połowę swojego życia z kimś, kogo zupełnie nie znała. Na skutek licznych życiowych zmian Marta zamierza opuścić prowadzoną przez ojca rodzinną kancelarię i założyć własną. Na drodze Marty staje jej ukochany ojciec Witold Wardecki (Mariusz Bonaszewski), skrywający liczne tajemnice i podwójne życie adwokat, który nie jest takim ideałem, za jakiego uważała go córka.

Zobacz zwiastun serialu Zawsze warto

Zobacz: Julia Wieniawa w roli o jakiej nawet Wam się nie śniło. W serialu „Zawsze warto” zagra widzom na emocjach [DUŻO ZDJĘĆ]

 


×
×