Zdrada w „Klanie”?! Beata odegra się na niewiernym mężu. Wiemy, kto będzie jej kochankiem!

Niesnaski w małżeństwie Rafalskich z Klanu będą narastały. Po wakacjach w Klanie zobaczymy, że ta para dawniej zakochanych w sobie ludzi po prostu się unika i woli spędzić czas z kimś innym. Stąd tylko krok do zdrady i dwa do bolesnego rozstania.
Klan - Beata (Magdalena Wójcik)

Piotr Rafalski (Jacek Borkowski) z Klanu od jakiegoś czasu ma nową pacjentkę, śliczną Elizę (Zofia Nowakowska). Dziewczyna pięknie śpiewa, ale jest chorobliwie nieśmiała. Jacek jest świetnym psychologiem i na pewno potrafi pomóc przestraszonej życiem i jego wyzwaniami, ale coraz bardziej angażuje się w terapię. Wie oczywiście, że romanse terapeutów z pacjentami to po prostu karygodna i moralnie nieodpowiednia rzecz. Przecież psycholog zna jej wszystkie słabe punkty i marzenia, łatwo taką osobą manipulować. Ale owoc zakazany kusi najbardziej.

Beata (Magdalena Wójcik) już od dawna podejrzewa, że mąż zwyczajnie zadurzył się w Elizie. Jest nieobecny, późno wraca do domu. Boi się, że do zdrady już doszło, z czego zwierzyła się matce (Barbara Bursztynowicz). Jej smutne spojrzenia chyba dały nieco do myślenia Piotrowi. Dlatego zaproponuje żonie, by wyszli razem, by spędzić nieco czasu we własnym towarzystwie. Ale Beata zacznie obracać wszystko w żart pytając, czy tego dnia znów nie śpiewa z Elizą.

Dziś jestem zajęta– oświadczy mężowi Rafalska i stwierdzi, że idzie na lekcję salsy.

W dodatku Beata z premedytacją wkupiła zajęcia z zabójczo przystojnym trenerem. Rafalski będzie od razu wiedział o co chodzi…

To zemsta? – zapyta żonę jadowitym tonem w nowych odcinkach serialu Klan.

Beata wzruszy ramionami i wyjdzie na tańce. Spędzi bardzo miło czas w ramionach przystojnego Zbyszka (Wojciech Michalak). Nie będzie się mogła napatrzeć na jego smukłe biodra ruszające się w takt namiętnych rytmów. Kiedy wróci do domu, będzie rozmarzona, jakby dopiero co wróciła z randki. Zatem Piotr oskarży Beatę, że wraca taka rozanielona, bo już zdążyła go zdradzić z przystojnym trenerem. Ciekawe, czy ma rację? O tym przekonamy się za jakiś czas, gdy Klan wróci na antenę TVP1.

Zobacz: Piotr Cyrwus znów w “Klanie”! Na ekranie pojawi się brat bliźniak zmarłego przed laty Ryśka?

Zobacz: Zmartwychwstanie w “Klanie”. Wojciech Wysocki po latach od śmierci swojego bohatera, wrócił do pracy w telenoweli!

Zobacz: Krzysztof Tyniec w „Klanie” będzie jak Robercik z „M jak miłość”. Taki lokator to koszmar!


×
×