Zdrada w „M jak miłość”! Janek namówi mężatkę do grzechu. Ula odejdzie od Bartka?

Był ślub i wesele, a po nim będzie płacz. Nad małżeństwem Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński) z M jak miłość w ekspresowym tempie zawisną czarne chmury! Dlaczego?
M jak miłość - Ula (Iga Krefft) zdradzi Bartka (Arkadiusz Smoleński) z Jankiem (Tomas Kollarik)

Tej parze nie jest raczej pisane małżeńskie szczęście i sielanka. W M jak miłość nad związkiem małżeńskim Uli zbiorą się czarne chmury.

– Miodowe pięć minut Bartka szybko się skończy – zapowiedział w Kulisach M jak miłość grający go w serialu Arkadiusz Smoleński.

Czy to wina męża Mostowiakówny? Nie do końca! Do Grabiny wróci przecież Janek (Tomas Kollarik), który uciekł w siną dal po ślubie Uli i Bartka w 1451. odcinku M jak miłość. Nie był w stanie znieść tego, że jego ukochana dziewczyna ślubowała wierność przed Bogiem jego największemu rywalowi, czyli Bartkowi.

Janek uciekł z Grabiny jak zbity pies, zatrzymując przypadkowy samochód. Nikomu nie powiedział o swoim zniknięciu. W odcinkach M jak miłość po wakacjach zobaczymy zapewne, co poczuje zakochana w policjancie Sonia (Barbara Wypych). Teraz będzie już wiedziała na pewno, kogo kocha zdesperowany policjant. Nie ją.

Powrót wielkiej miłości

Jednak sytuacja zmieni się, gdy Janek wróci do Grabiny. W Kulisach M jak miłość, zapowiadających kolejny sezon serialu widać, jak Janek namiętnie całuje w ciemnościach Ulę. A Dziewczyna wcale się mu nie wyrywa. Ciekawe, czy posuną się dalej i Ula zdradzi Bartka, któremu przecież dopiero co mówiła, że jest absolutnie pewna uczucia do niego, a także tego, że chce z nim być do końca życia.

Janek znów postanowi zawalczyć o ukochaną. Tym bardziej, że Ula również poczuje się zdradzona przez męża. Dlaczego? Ten znów zacznie coś kombinować na boku, otaczać podejrzanymi znajomymi i… wpadnie w długi. Czy w tej sytuacji szlachetny Janek nie ma większych szans u Uli niż jej ślubny? Wszystko wyjaśni się podczas premiery 1452 odcinka M jak miłość już w poniedziałek, 2 września w telewizyjnej Dwójce.

Zobacz: Marcjanna Lelek nigdy nie wróci do “M jak miłość”! Młoda aktorka ma inne plany na przyszłość. Natalka Mostowiak umrze?

Zobacz: Barbra Kurdej-Szatan żegna się z rolą Joasi w „M jak miłość”? Już wie, co zrobi po odejściu z serialu

Zobacz: Kolejna gwiazda odchodzi z „M jak miłość”? To będzie najszybszy rozwód w historii kultowego serialu!


×
×