Zdrada w „M jak miłość”! Ula Mostowiak zaraz po ślubie z Bartkiem ulegnie Jankowi

W miłosnym trójkącie Ula (Iga Krefft) – Bartek (Arkadiusz Smoleński) - Janek (Tomas Kollarik) znów zacznie iskrzyć po wakacjach. Janek wróci bowiem do Grabiny. Czy Ula zostawi męża i ucieknie z chłopakiem, który kocha ją do szaleństwa?
M jak miłość - Ula (Iga Krefft) zdradzi Bartka (Arkadiusz Smoleński) z Jankiem (Tomas Kollarik)


W ostatnim odcinku M jak miłość przed wakacjami Janek uciekł z Grabiny tuz po ślubie Uli i Bartka, ale wróci do miejscowości, w której przebywa jego ukochana. Zda sobie sprawę, że to ta jedyna i ponownie zechce o nią zawalczyć. Ula i jej dawny kochanek spotkają się nawet nad rzeką.

Młoda mężatka o niczym nie powie Bartkowi. Będzie wściekła, że partner nie mówi jej o wszystkim i że znów wmieszał się w szemrane interesy. To nie do końca prawda, ale Ula będzie jakiś czas przekonana, że jej maż zwyczajnie ją oszukuje. Dlatego, gdy spotka Janka nad rzeką, dawne uczucie odżyje, a Janek wyzna Uli, że nie może o niej zapomnieć i tylko udawał, ze wszystko u niego w porządku.

Młodzi pocałują się, a Uli sprawi to przyjemność. Wróci jednak skołowana do domu i wyzna mężowi,że chciałaby na zawsze uciec z Grabiny. Czy Bartek domyśli się, skąd taki dziwny humor u Uli? Może oboje powinni wyprowadzić się do Warszawy, by uciec od złych wspomnień oraz Janka i naprawdę zacząć wszystko od nowa? Bo Bartek ma naprawdę ambitne zamiary: chciałby iść na studia i zaimponować swojej zonie. Pytanie, czy uda mu się to zanim ślepo zakochany Janek nie odbije mu Ulę? O tym jednak przekonamy się dopiero we wrześniu, gdy serial M jak miłość wróci na antenę TVP2.

Zobacz: Skandaliczne posunięcie producentów “M jak miłość”. Fani produkcji są oburzeni! Wszystko przez niezapowiedziane zmiany w obsadzie

Zobacz: Rozstanie w “M jak miłość”! Przystojny kochanek porzuci Asię dla innej! Wszystko przez ciążę

Zobacz: Rewolucja w “M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?


×
×