×

Zemsta o jasnych oczach. O czym jest nowy serial TVP2?

Ta historia przypomina nieco Hrabiego Monte Christo i… Powrót do Edenu. Bohaterka, która pozornie ginie w wypadku, po latach wraca na miejsce zdarzenia z nową tożsamością i twarzą. Za wszelką cenę chce znaleźć winowajcę kraksy, w której zginęli jej bliscy. To wszystko zobaczymy w serialu Zemsta o jasnych oczach, który od 10 czerwca będzie można zobaczyć w TVP2.

O czym jest serial Zemsta o jasnych oczach? Na krętej drodze niedaleko Nicei dochodzi do wypadku samochodowego. Ginie w nim kobieta i dwoje jej dzieci. 10 lat później do miasta przyjeżdża piękna, młoda prawniczka Olivia Alessandri (Laëtitia Milot). Odnajduje dawną przyjaciółkę Mayę (Clémentine Justine) i wyjawia jej, że naprawdę nazywa się Emma Fortuny. Przeżyła tamten wypadek, ma nową twarz, nową tożsamość i t bardzo chce pomścić śmierć ukochanych dzieci.

Wie, że za wypadkiem stoi Etienne Chevalier (Bernard Yerles), wpływowy miejscowy biznesmen. Olivia zatrudnia się w kancelarii znanego nicejskiego adwokata Laffonta (Pierre-Arnaud Juin) tylko po to, by poznać Chevaliera osobiście. Jednak jej zamiar miejscowy policjant Yann Legoff (Lannick Gautry) i zdemaskuje chytrą kobietę. Policjant kiedyś prowadził śledztwo w sprawie śmierci rodziny Fortunych, Olivia wyjawia mu, że faktycznie wyszła cało z katastrofy. Legoff zgadza się jej pomóc. Ale to tylko początek kłopotów prawniczki…

W tę postać wcieliła się Laëtitia Milot która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych francuskich gwiazd serialowych. Ale nie tylko Laëtitia jest również pisarką. Na swoim koncie ma nie tylko dwie autobiografie, w których opisała swoją wyboistą drogę do tego, by zostać gwiazdą, walkę z endometriozą, starania o to, by zajść w ciążę oraz przegraną batalię o zdrowie chorego na raka ukochanego. Aktorka pisuje też powieści obyczajowe oraz poradniki. Rok temu spełniła swoje największe marzenie i została wreszcie mamą. Ojcem dziecka jest jej mąż, który z zawodu jest informatykiem.

Zobacz: Serial “Na Wspólnej” zniknie z anteny TVN? Jedna z aktorek właśnie się wygadała

Zobacz: Najlepsze seriale kostiumowe ostatnich lat. Od “Downton Abbey” po “Koronę królów” [RANKING]

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan przez chorobę odejdzie z “M jak miłość”? Kariera aktorki stanęła pod znakiem zapytania

Może Cię zainteresować