×

Niezapowiedziane zmiany w obsadzie „M jak miłość”! Fani oburzeni! Co na to Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski?

Nowa dziewczynka o imieniu Laura, która gra Maję, córkę Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska), już pojawiła się na planie M jak miłość. Czy to oznacza, że twórcy serialu wymienią również Szymka, w którego wciela się Staś Szczypiński? Nowa aktorka wygląda na starszą od swego serialowego braciszka. To wywołało wielki niepokój fanów serialu.

To normalne, że w serialach mali bohaterowie czasem zostają wymienieni na starsze dzieci, bo na przykład scenarzysta wymyśli przeskok czasowy i dotychczasowi aktorzy nie mogą już występować – trzeba ich zastąpić. Albo gdy w roli niemowlaka występuje np. dziewczynka, a w scenariuszu jest to chłopiec. Gdy maluch dorośnie, trzeba go wymienić na dziecko „właściwej płci” także po to, by mały aktor nie cierpiał na rozdwojenie jaźni, gdy na planie zwracają się do niego imieniem dziewczynki, a w domu jest już chłopcem.

Bywa i tak, że dzieci dorastają na planie i są tam od maleńkości, tak jak grający Mateusza Mostowiaka Krystian Domagała. Bywa też i tak, że z powodu zawirowań szkolnych pojawiają się coraz to nowi odtwórcy ról dziecięcych. Tak jest na przykład w przypadku syna Marty Mostowiak (Dominika Ostałowska) z M jak miłość, którego gra już trzeci aktor. Po Franku Przybylskim, Adrianie Żuchewiczu jest nim obecnie Kuba Józefowicz.

Nowa córka Izy i Marcina

Mała Laura to tez już trzecia odtwórczyni roli Mai – po Ani Wierzchoń i Oliwii Kaczmarek. Nową małą aktorkę już polubiła ekipa serialu. Na zdjęciach na swoim Instagramie pokazał ją nie tylko Mikołaj Roznerski, czyli jej serialowy tata, ale i Małgorzata Pieczyńska, grająca jej babcię w M jak miłość.

Opublikowany przez Małgorzata Pieczyńska Środa, 19 czerwca 2019

Czy w obliczu najnowszych przetasowań obsadowych w m jak miłość wymieniony będzie też Szymek? Fani M jak miłość mogą odetchnąć z ulgą. Szymka grać będzie w dalszym ciągu sympatyczny Staś Szczypiński. To świetna wiadomość, bo widzowie produkcji TVP2 zdążyli już go pokochać!

Zobacz: Rozstanie w „M jak miłość”! Przystojny kochanek porzuci Asię dla innej! Wszystko przez ciążę

Zobacz: Poważne braki w obsadzie „M jak miłość”. Aż sześciu gwiazd nie zobaczymy w serialu po wakacjach!

Zobacz: Rewolucja w “M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?

Może Cię zainteresować