Żmijowisko: Już jest zwiastun nowego serialu Canal+. Mroczne, prywatne śledztwo wciągnie miliony widzów

Łukasz Palkowski odpowiedzialny za sukces Belfra znów pracuje przy produkcji z gwiazdami dla Canal Plus. W serialu kryminalnym Żmijowisko główną rolę zagra Paweł Domagała, znany do tej pory głownie z produkcji komesowych oraz przeboju Weź, nie pytaj.
Żmijowisko: Już jest zwiastun nowego serialu Canal+. Mroczne, prywatne śledztwo wciągnie miliony widzów

Scenariusz Żmijowiska powstał na podstawie wydanej w zeszłym roku powieści Wojciecha Chmielarza pod tym samym tytułem. Chmielarz odpowiada on również za scenariusz produkcji.

Serial opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska „Żmijowisko”. Jednak któregoś wieczoru rodzice bawiąc się świetnie na zakrapianej alkoholem imprezie nie zauważają, że 15-letnia Ada (Hanna Koczewska), córka Arka (Paweł Domagała) i Kamili (Agnieszka Żulewska) zniknęła.

Dziewczyna cały czas siedziała zazwyczaj cicho, z nosem w smartfonie, bo nie podobał jej się wyjazd zorganizowany przez rodziców. Matka, ojciec i ich przyjaciele (w tych rolach m. in Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Wojciech Zieliński, Joachim Lamża, i Szymon Piotr Warszawski) rozpoczynają poszukiwania, jak się okaże – bezskuteczne.

Mroczny finał

Dopiero rok później zdesperowany ojciec wróci na miejsce, by przeprowadzić prywatne śledztwo. W trakcie jego prowadzonego na własną rękę dowie się, że nowe tropy mogą doprowadzić samozwańczego śledczego do rozwiązania, którego się nie spodziewał. Tłem poszukiwań dziewczyny jest pogmatwana historia Arka oraz jego przyjaciół: ich przez lata ukrywanych konfliktów, namiętności, pretensji. Stopniowo ujawnia się brutalna prawda o życiu „przyjaciół” w kłamstwie oraz wyniszczającej obsesji zazdrości i nienawiści, która nieuchronnie prowadzi do tragedii.

Zobacz ZWIASTUN:

Nowy teledysk Pawła Domagały promuje serial „Żmijowisko”:

Premiera serialu już w niedzielę 3.11.2019 w CANAL+


×
×