Znamy datę premiery finałowego odcinka serialu „Zniewolona”2. Wiemy też, jak potoczą się losy Kateriny. UWAGA spoiler!

Zniewolona stała się telewizyjnym hitem tych wakacji! Serial o pięknej, ale ubogiej Katerinie (Katerina Kowalczuk) i jej rozterkach uczuciowych ogląda prawie 3 mln Polaków. Jak i kiedy skończy się Zniewolona 2?
Serial "Zniewolona" fot. materiały prasowe

Bohaterka telenoweli Katerina Wierbickaja to dzięki swojej (już nieżyjącej) matce chrzestnej – pani Czerwińskiej świetnie wychowana młoda panna, mimo że pochodzi z ludu. Zna jednak języki obce, gra na fortepianie, maluje i jest śliczna. Jednak jako własność Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie, nie ma prawa decydować o sobie. Ostatni odcinek 2 serii serialu zobaczymy w piątek 30 sierpnia 2019 – to nawet wcześniej niż na Ukrainie.

Jak skończą się przygody Kateriny?

Jej właścicielką jest obecnie Lidia Iwanowna (Ksenia Miszina). Na razie Katerina jest zwykłą chłopką, pracującą w polu, jednak ponieważ jest wykształcona, chłopi proszą ją o obronę przed wykorzystywaniem przez panów. Niestety, w wyniku skomplikowanej intrygi trafi ona do domu uciech! Gdy w końcu dzięki fortelowi Andrieja Żadana uda jej się stamtąd uciec, zacznie pracować jako guwernantka, ale i w nowej służbie nie zagrzeje miejsca. Czy jej ukochanym stanie się Żadan? To za niego ma wyjść Katerina. Tak sugerują liczni fani serialu!

Grająca Katerinę Katerina Kowalczuk to rosyjska aktorka już robiąca karierę w Hollywood. Jest jednak szczęśliwa, że jej serial spodobał się także u sąsiadów.

Dostałam tak duuużo wspaniałych recenzji z Polski, Litwy, Łotwy i wielu innych krajów. Drodzy widzowie, dajecie mi ogromną radość! Wasze emocje są dla mnie bardzo ważne ❤️

Kto wie, może po tak entuzjastycznym przyjęciu Kowalczuk zawita do Polski, tak jak niegdyś do Polski z dalekiej Brazylii przyjechali witani niczym monarchowie, Lucielia Santos i Rubens de Falco, grający niewolnicę Isaurę oraz okrutnego Leoncia? Serial Zniewolona jest bardzo podobny do tej telenoweli, ale nie brak w nim lokalnego ukraińskiego kolorytu i strojów z połowy XIX wieku, których przepych mógłby zawstydzić nawet kostiumografów Przeminęło z wiatrem.

Zobacz: Finał serialu „Zniewolona” już dzisiaj! Wiemy, co wydarzy się w ostatnim odcinku!

Zobacz: Ukraiński serial okazał się hitem TVP. “Zniewolona” bije rekordy oglądalności! Znamy datę emisji nowych odcinków

Zobacz: Twórcy “Czasu honoru” zrobili serial o młodym Piłsudskim. W rolach głównych same gwiazdy!


×
×