Znamy największy sekret serialu „Pod powierzchnią”. Wiemy też, czy powstanie 3. sezon produkcji. Sprawdź!

Czy Pod powierzchnią, którego 2. sezon dopiero trafi na antenę tej stacji będzie miał swój 3. sezon? Wszystko na to wskazuje!
Znamy największy sekret serialu "Pod powierzchnią". Wiemy też, czy powstanie 3. sezon produkcji. Sprawdź!

Nieoficjalnie jeszcze przed premierą pierwszego sezonu Pod powierzchnią mówiło się, że jeśli spodoba się on widzom, będzie miał co najmniej trzy serie. Nawet rozpisano ich akcje, by aktorzy mieli większą swobodę grania.

Finał sezonu drugiego oczywiście zostawia furtkę do nakręcenia kolejnych odcinków. Marta (Magdalena Boczarska), podczas spotkania z Ewą (Magdalena Smalara), poznała prawdę o Maksie: to prawdopodobnie nie ona jest jego matką. Ale nauczycielka tak bardzo boi się stracić dziecko po raz drugi , że decyduje się podtrzymać zmowę z Ewą i Bartkiem. Ten sekret poznał też Maciek (Łukasz Simlat), który próbował przekonać Gajewską do ujawnienia prawdy. Czy zakochany w Marcie Maciek, który dotąd był po jej stronie, nadal będzie wspierał działania?

Bartek złożył donos na Janka (Stanisław Linowski). Ola (Maria Kowalska) przeprowadziła się do Bartka (Bartłomiej Topa). Czy jednak w nowym sezonie scenarzyści zdecydują, że ta para będzie wciąż razem? Komisarz Byszewska, w dalszym ciągu w szoku po śmierci swojego syna (Mateusz Banasiuk) w psychiatryku i poznaniu prawdy o tożsamości Maksa będzie chciała odzyskać swego wnuka . Tym bardziej, że kontakt z nią nawiązała Iga (Michalina Łabacz), prawdziwa matka chłopczyka, której udało się zbiec ze szpitala.

Na pewno w trzecim sezonie rozegra się finałowa batalia o dziecko. Okaże się też ostatecznie, który z bohaterów serialu jest niespełna rozumu. Na pewno ktoś też straci życie – typujemy albo Martę, która od dawna miała myśli samobójcze, albo Bartka, któremu była żona zechce zrobić krzywdę by zadośćuczynić swoim krzywdom i zdradzie. Lub Olę, przeszkodę do ponownego zejścia się Marty z Bartkiem.

Ważne też będzie rozwiązanie wątku Oli. Czy dziewczyna wybierze wreszcie któregoś z dwóch starających się o nią mężczyzn i czy ostatecznie naprawi relacje z obojgiem rodziców? O tym wszystkim dowiemy się najwcześniej zimą 2020. Scenariusze nowego sezonu Pod powierzchnią powstają i jak zwykle będą pełne zwrotów akcji i niespodzianek.

Zobacz: Ile zarabiają gwiazdy seriali? To kosmiczne kwoty, o których nawet Wam się nie śniło. Sprawdź, na czyje konto wpływa najwięcej!

Zobacz: Tragiczny zbieg okoliczności w “Na Wspólnej”. Śmierć Joachima uratuje Anastazję

Zobacz: Mateusz Banasiuk nigdy nie wróci na plan „Pierwszej miłości”? Wiemy, dlaczego zrezygnował z pracy w serialu


×
×