Zniewolona 3 sezon: Lidia Szeffer żyje! Potwierdziły się przypuszczenia internautów. To ona zabiła Żadana?

To wspaniała wiadomość dla wielbicieli serialu Zniewolona. Nie dość, że już niedługo mają rozpocząć się zdjęcia do trzeciej serii, prawdopodobnie w Polsce. To jeszcze wrócą  kluczowi bohaterowie. Nie tylko Katia (Katerina Kowalczuk), ale i Żadan (Maxim Radugin) oraz  Lidia Szeffer (Ksenia Myszina). Tak, ona też wróci, choć wszyscy myśleli, że została spalona.

Finał serialu "Zniewolona" zbliża się wielkimi krokami. Wiemy już, co wydarzy się w ostatnim odcinku

Lidia będzie niczym feniks – odrodzi się z popiołów. Scenarzyści serialu Zniewolona muszą się natrudzić, by jakoś  logicznie wytłumaczyć widzom jej nieoczekiwane zmartwychwstanie. Już teraz w internecie aż kipi od domysłów, że to właśnie występna Lidia stała za zamachem na Żadana podczas jego ślubu z Kateriną. Niezwykle uważni fani serialu dostrzegli, że ukochany Katii został dźgnięty nożem który wyglądał tak samo, jak narzędzie należące do Szeffer.

Zobacz: „Zniewolona” bez Kateriny Kowalczuk? Kto wcieli się w rolę pięknej Katii w 3 sezonie serialu?

Ale… tak naprawdę nie wiadomo, czy to, co widzieliśmy na ekranie, a wydawało się prawdziwe, nie było w rzeczywistości wizją… lub złym snem Katii. Tak przynajmniej sugerowała w mediach społecznościowych scenarzystka serialu Zniewolona Talia Pristajecka.

Kiedy zatem przekonamy się jakie są dalsze losy zniewolonej Kateriny? Serial ma być gotowy dopiero w 2021 roku i będzie sobie liczył aż 21 odcinków. Co jeszcze wiadomo  na temat trzeciego sezonu? Otóż… zagra w nim polski aktor: możemy się domyślać, że może chodzić albo o konkurenta Żadana, albo o jakiegoś nowego psychopatycznego dręczyciela pięknej Kateriny. W trzecim sezonie Katerina ma również zostać mamą. Nie wiadomo jednak, czy będzie to jej biologiczne dziecko czy adoptowane.

Zobacz: Gwiazdy „Zniewolonej” zaręczyły się w Polsce! Katerina Kowalczuk i Michaił Szapowałow szykują się do ślubu

A konkurencyjne stacje telewizyjne już walczą o Katerinę. Najpierw pojawiła się plotka, że  rosyjska gwiazda ma wystąpić w programie Dance, Dance Dance. Jednak w miniony piątek uważni  widzowie Tańca z gwiazdami wypatrzyli aktorkę na widowni. A to może oznaczać, że Kowalczuk, kręcąc zdjęcia do zniewolonej, może też zatańczyć w wiosennej odsłonie Tańca z gwiazdami w Polsacie!

Zobacz: Aleksiej Jarowenko skradł serca Polek. Poznajcie bliżej największego przystojniaka z serialu “Zniewolona”


×
×