×

„Zniewolona” bez Kateriny Kowalczuk? Kto wcieli się w rolę pięknej Katii w 3 sezonie serialu?

Czy powstanie trzecia część serialu Zniewolona i czy zagra w niej Katerina Kowalczuk? Oto pytania, które od czasu zakończenia drugiego sezonu serialu w TVP1 dręczą fanów tej produkcji.. Co prawda finał pozostała otwarty i spokojnie można nakręcić ciąg dalszy Zniewolonej, ale bardzo prawdopodobne jest, że piękną Katię zagra inna aktorka.

Jak wyznała Katerina Kowalczuk podczas pobytu w Warszawie, marzy o pracy w Hollywood i robi wszystko, by to marzenie, obecnie bardzo realne , spełnić. W Los Angeles ma swoją agentkę i już nawet zagrała w pierwszym filmie science fiction Roy. Wcieliła się tam w postać androida. To zupełnie inna rola od słodkiej, nieco bezradnej Kateriny ze Zniewolonej.

Zobacz: Aleksiej Jarowenko skradł serca Polek. Poznajcie bliżej największego przystojniaka z serialu “Zniewolona”

Zniewolona bez Kateriny Kowalczuk?

Tymczasem Kowalczuk znów poleciała do Stanów. Prawdopodobnie, by rozmawiać o innych rolach. A Katerina mówi swobodnie po angielsku, z delikatnym akcentem. W dzisiejszych czasach, gdy w Hollywood grają aktorzy naprawdę z całego świata to żaden problem. W dodatku jest śliczna, zgrabna. Praca w Hollywood więc to nie marzenie, a, jak sama ładnie określiła „interesujące zadanie do wykonania”.

A zwykle jest tak, że jeśli czegoś naprawdę mocno pragnę, to faktycznie się spełnia – mówiła niedawno podczas swego pobytu w Polsce.

Może jednak aktorka, która ma ogromny sentyment do serialu Zniewolona, zagra w trzecim sezonie. Już trwają rozmowy o tym, by akcja serialu przenosiła się… do Polski.

Zniewolona – Katia (Katerina Kowalczuk1

Zniewolona – Katia (Katerina Kowalczuk1

Zobacz: Katerina Kowalczuk zdradziła kulisy pracy na planie serialu “Zniewolona”. Takie warunki ciężko sobie wyobrazić!

Kierownictwo TVP prowadzi już rozmowy z ukraińskim producentem serialu w sprawach współprodukcji nowych odcinków „Zniewolonej”. Możliwe więc, że w trzecim sezonie Kitty pojawi się w Warszawie i Krakowie. Te dwa miasta są brane pod uwagę jako plany serialowe – twierdzi informator dziennika Fakt.

To wszystko wygląda bardzo prawdopodobnie. Prezesa TVP Jacka Kurskiego urzekł niewątpliwie potencjał serialu i z pewnością zadba o to, by TVP weszła jako producent trzeciej części Zniewolonej. Jeśli rozmowy zakończą się sukcesem, może już za rok zobaczymy trzeci, ukraińsko-polski sezon Zniewolonej na naszych ekranach! Jeśli Katerina będzie pracowała w Hollywood, może kultową rolę przejmie jakaś polska gwiazda?

Zobacz: Gwiazdy „Zniewolonej” zaręczyły się w Polsce! Katerina Kowalczuk i Michaił Szapowałow szykują się do ślubu

Może Cię zainteresować