„Zniewolona. Bez prawa do miłości” to idealna lektura dla fanów serialu o Katierinie Wierbickiej

"Zniewolona. Bez prawa do miłości" - na tę książkę z zapartym tchem czekają miliony czytelników! Kiedy wielka premiera i czego możemy się spodziewać? Sprawdźcie!
Zniewolona, Katia (Katerina Kowalczuk)

To może być idealny prezent na gwiazdkę dla wielbicieli serialu Zniewolona z rosyjską aktorką Kateriną Kowalczuk w roli tytułowej. Po emisji dwóch sezonów serialu na rynku pojawi się książka opowiadająca losy Zniewolonej. To powieść „Zniewolona. Bez prawa do miłości”, która jest opowieścią o uczuciowym życiu pięknej chłopki.

Zobacz: Katerina Kowalczuk zdradziła kulisy pracy na planie serialu “Zniewolona”. Takie warunki ciężko sobie wyobrazić!

Jak przedstawia się fabuła powieści?

”Młodziutka Katerina jest piękna i mądra. Decyzją matki chrzestnej, została wychowana jak szlachetnie urodzona panna. Dla reszty świata jednak jest jedynie rzeczą, chłopką pańszczyźnianą należącą do najbogatszego ziemianina w powiecie nieżyńskim, Piotra Czerwinskiego. Przypadkowe spotkanie z prawym, acz zapalczywym szlachcicem Aleksiejem Kosaczem staje się dla dziewczyny najszczęśliwszym wydarzeniem w życiu. Lecz czy Katierina może marzyć o prawdziwym uczuciu, skoro Grigorij, syn jej państwa, gotów jest na wszystko, byle ją tylko posiąść na wyłączną własność? Za najmniejsze nieposłuszeństwo niepokorna dziewczyna może zostać sprzedana, wymieniona lub przegrana w karty. Czy Aleksiej gotów będzie walczyć o swoją wybrankę, gdy dowie się, że jest nikim, cudzą własnością bez prawa do pragnień, marzeń oraz… miłości?” – można przeczytać o książce na stronie wydawcy.

Zniewolona. Bez prawa do miłości pojawi się na rynku 16 grudnia 2019 roku. Tymczasem serial cieszy się wciąż niesłabnącym powodzeniem. Ostatnio Polskę odwiedził ponownie Aleksiej Jarowienko. Kto wie, może młody aktor wystąpi w trzecim sezonie serialu Zniewolona, w którego produkcje chce się łączyć Telewizja Polska?

Zobacz: Aleksiej Jarowenko skradł serca Polek. Poznajcie bliżej największego przystojniaka z serialu “Zniewolona”

Tej informacji nie potwierdza jednak scenarzystka Zniewolonej, Talia Pristajecka. Były ukochany Katieriny zmarł i nie powróci do serialu. Ale za to w trzeciej serii w jedną z postaci wcieli się polski aktor! Jak na razie nie wiadomo jednak, kto to będzie ani kogo dokładnie miałby zagrać. Wiadomo tylko, że w trzecim sezonie Katerina ma zostać matką. Jednak trzeci sezon serialu, składającego się z 21 odcinków zobaczymy dopiero w 2021 roku… Trzeba więc jeszcze poczekać. W tym czasie warto sięgnąć po lekturę 🙂

Czytaj: Zniewolona bez Kateriny Kowalczuk? Kto wcieli się w rolę pięknej Katii w 3 sezonie serialu?


×
×