„Zniewolona”: Czy powstanie trzeci sezon? Fani już wiedzą, co powinno wydarzyć się w nowych odcinkach

Finał Zniewolonej zasmucił widzów TVP. Domagają się oni kolejnych odcinków i nie wyobrażają sobie życia bez serialu o Katii (Katerina Kowalczuk). Wszystko wskazuje na to, że powstanie 3. sezon serialu Zniewolona
serial "Zniewolona"

Dzisiejszy wieczór należał do Zniewolonej. Polscy fani cieszyli się, że jako pierwsi mogą zobaczyć zakończenie. Przeszły ich jednak ciarki na samą myśl o tym, że to już koniec przygód serialowej Katii. Posypały się komentarze z prośbami o kolejny sezon.

Zobacz: Finał “Zniewolonej” to zapowiedź kolejnego sezonu? Fani wierzą, że powstanie kolejna część serialu

Kocham ten serial. To jakaś Magia twórców

Super serial! Mam nadzieję, że niebawem 3 SEZON

Będzie mi bardzo brakowało tego serialu

Proszę aby powstał kolejny sezon. Jak nie to się załamie i nigdy z domu nie wyjdę. To jest piękny serial, jestem z lepszych jaki widziałem.

Ja chcę od razu 3 sezon

Szkoda że to już ostatni odcinek. Mam nadzieję że będzie 3 sezon – czytamy na profilu TVP1.

Co na to dyrektorzy stacji? Zniewolona była prawdziwym wakacyjnym hitem Telewizji Polskiej. Każdy odcinek oglądało średnio 3 miliony widzów. Szkoda byłoby zmarnować taki potencjał. Wiele wskazuje więc na to, że prezes Kurski zrobi wszystko, by zadowolić miłośników kostiumowej produkcji. 3 sezon Zniewolonej najpewniej powstanie i to w Polsce!

Zobacz: Aleksiej Jarowenko skradł serca Polek. Poznajcie bliżej największego przystojniaka z serialu “Zniewolona”

Kierownictwo TVP prowadzi już rozmowy z ukraińskim producentem serialu w sprawach współprodukcji nowych odcinków „Zniewolonej”. Możliwe więc, że w trzecim sezonie Kitty pojawi się w Warszawie i Krakowie. Te dwa miasta są brane pod uwagę jako plany serialowe – powiedział informator w rozmowie z Faktem.

To świetna wiadomość dla widzów i samej Kateriny Kowalczuk, która zakochała się w Polsce podczas sierpniowej wizyty. Aktorka pojawiła się w Warszawie na ramówce programowej Telewizji Polskiej i nie kryła zachwytu pięknymi widokami, smaczną kuchnią i gościnnością.

Co wydarzy się w Zniewolonej 3

W mediach społecznościowych nie brakuje grup, na których miłośnicy serialu dyskutują o nowych odcinkach. Wielu z nich zaznacza, że marzy im się bliżej poznać przeszłość głównych bohaterów. Zależy im też na tym, żeby Katia w końcu pokazała, na co ją stać.

Mnie Katia denerwuje, bo jest taka nieskazitelna. Mogłaby w końcu i ona pokazać jakieś pazury i przestać być ciągle ofiarą. W ewentualnej trzeciej serii powinien być inny układ sił, powinny też pojawić się nowe postaci i nowe miejsca. I fajnie jakby zdarzyło się coś takiego przewrotnego.

Jakbym miała faktycznie robić 3 sezon to poszłabym jednak w enigmatyczną przeszłość Żadana. Niechby go jakieś demony z tamtych lat ścigały, coś przez co nie mogą być szczęśliwi – czytamy w komentarzach.

Zobacz: Katerina Kowalczuk zdradziła kulisy pracy na planie serialu “Zniewolona”. Takie warunki ciężko sobie wyobrazić!

Jedno jest pewne. Miłośnicy serialu chcą, żeby Katia po prostu była szczęśliwa. Z kim, w jakim kraju? To już sprawy drugorzędne. Trzymamy kciuki za pracę na planie nowych odcinków. Mamy nadzieję, że wszystkie pragnienia widzów wkrótce się spełnią. 🙂


×
×