Niespodzianka dla fanów serialu „Zniewolona”. Nowy wpis głównej bohaterki rozczuli Polaków

Ukraiński serial Zniewolona szybko stał się hitem. Produkcję regularnie śledzi aż 3 miliony Polaków! Nic więc dziwnego, że gwiazda produkcji Katerina Kowalczuk - zabrała głos w tej prawie. 
Zniewolona - niespodzianka dla polskich widzów

Wyniki oglądalności Zniewolonej to prawdziwy powód do dumy dla Telewizji Polskiej. Prezes Kurski już chwalił się na swoim Twitterze, że produkcja gromadzi przed telewizorami 3 miliony widzów! To prawdziwe szaleństwo. Serial bez wątpienia jest hitem. Nie bez powodu przecież emitowany jest u nas już 2. sezon, podczas gdy na Ukrainie na nowe odcinki trzeba jeszcze czekać.

Taka sytuacja jest powodem do dumy także dla bohaterki wcielającej się w główną postać. Serialowa Katia, czyli Katerina Kowalczuk docenia Polskich widzów. Na swoim Instagramie umieściła wpis, w którym to podkreśla:

Polsko, jesteś szalona! Cieszę się z waszej wielkiej energii. Nie mam słów, żeby wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczna. I jak się cieszę, że to lubicie. Codziennie otrzymuję mnóstwo wiadomości, a najlepsza to: „Zniewolona” łączy ludzi! Po prostu to uwielbiam!  – napisała Katerina Kowalczuk.

Serial Zniewolona będziemy mogli oglądać aż do końca wakacji. TVP1 wyemituje ostatni odcinek w piątek 30 sierpnia. A jeśli już teraz chcecie wiedzieć jak skończą się losy Katii zajrzyjcie do odnośnika pod tekstem – ale robicie to na własną odpowiedzialność! 🙂

View this post on Instagram

POLAND- YOU ARE CRAZY! I mean I'm so happy to feel all your BIG ENERGY! I have no words to say how I'm thankful. And how I'm blessed to hear that you truly enjoy it. Every day I receive lots of messages and the best one is : "Zniewolona" connecting people. I just LOVE it ❤️ So I decided to make a SURPRISE for YOU. I'll tell you soon ???? Have a great weekend! And BIG HUGS! ________________________________________ Польша – вы сумасшедшие! В самом прекрасном смысле этого слова. Вы меня так заряжаете! Нет слов, чтобы выразить вам мою благодарность. Мне тааааааак приятно получать все ваши отзывы! Их стооооолько много, что это что-то с чем-то! А мой любимый этот: "Сериал Крепостная объединяет людей". Ну просто ❤️ Я не могу это просто так оставить и по такому поводу у меня для вас есть большой сюрприз, но расскажу о нём чуть позже! А пока хороших выходных! ????‍♀️ Photo : @mary_vorozhi_photo ????

A post shared by Katerina Kovalchyk (@katerinakovalchyk) on

Zobacz: Największa gwiazda “Zniewolonej” opublikowała szczególny list do Polaków! Fani serialu będą w siódmym niebie!

Zobacz: Znamy datę premiery finałowego odcinka serialu “Zniewolona”2. Wiemy też, jak potoczą się losy Kateriny. UWAGA SPOILER!

Zobacz: Andriej Żadan uratuje Katię przed gwałtem. Tak narodzi się nowa miłość w serialu „Zniewolona”? Wiemy!


×
×