Największa gwiazda „Zniewolonej” opublikowała szczególny list do Polaków! Fani serialu będą w siódmym niebie!

Trzy miliony widzów jednego z ostatnich odcinków Zniewolonej w Polsce to wielka radość duma dla Kateriny Kovalchyk, grającej tytułową bohaterkę. Aktorka chwali się informacjami z Polski i dziękuje swoim fanom.
Katerina Kovalchyk

Na oficjalnym profilu Kateriny Kovalchyk widnieje Tweet prezesa Kurskiego informujący, że w TVP1 „pękło 3 miliony”, czyli że odcinek wyemitowany 6 sierpnia oglądały w szczytowym momencie aż trzy miliony widzów!

„To już jest fenomen „, „zniewolił widzów TVP”. „Hitu z Ukrainy może zazdrościć Netflix ” – krótko o tym, czy Ukraina może robić pokazy na całym świecie i atakować widzów z Zachodu, a nie tylko ze Wschodu. Nie. Koledzy, jesteście fajni!!!! – tak z kolei pochwalili się sukcesem serialu jego producenci.

Te opinie również znalazły się na stronie Kateriny. Widać tam też, nieco wcześniej, podziękowania producentów specjalnie dla polskich fanów Zniewolonej:

Dzięki Państwu Zniewolona stała się najbardziej popularnym serialem polskiej telewizji w lipcu. Co najważniejsze, jeszcze bardziej niż rankingi, cieszą nas Państwa opinie. Wszystkie sugestie i komentarze są dla nas cenne, a recenzje wzruszające. Już ponad miesiąc przejmujecie się losem Kateriny, czekacie na nowe odcinki i dzielicie się wrażeniami w Internecie. Mamy nadzieje, że nadal z przyjemnością będziecie śledzili losy bohaterów Zniewolonej. Serdecznie dziękujemy, jesteście niesamowici! – dziękuje polskim fanom Zniewolonej Ukraińskie Studio Filmowe FILM.UA Group.

Pamiętajmy jednak, że jesteśmy dopiero na początku drugiego sezonu serialu. Jego finał obejrzymy 30 sierpnia – fani przewidują, że Katerina wyjdzie za Żadana. I wtedy może paść istny rekord oglądalności. Czy będzie trzecia seria? Na razie nic o tym nie słychać. Wiadomo, że Katerina Kovalchyk, rosyjska aktorka, została zauważona za granicą. Zagrała właśnie w amerykańskim filmie i przygotowuje się do swojego francuskiego debiutu, choć nie zna języka.

Zniewolona to raczej skończona produkcja, więc niestety fani serialu będą musieli obejść się smakiem. Ale może ktoś w TVP wpadnie na pomysł, by zaprosić rosyjską gwiazdę do Polski? Ma tu tak wielu fanów, którzy komplementują jej grę, talent aktorski oraz urodę.

Tymczasem na Ukrainie widzowie będą oglądać drugi sezon dopiero od 2 września, więc jesteśmy naprawdę w uprzywilejowanej pozycji!

Zobacz: Znamy datę premiery finałowego odcinka serialu „Zniewolona”2. Wiemy też, jak potoczą się losy Kateriny. UWAGA SPOILER!

Zobacz: TVP nie ma dobrych wiadomości. Fani trzech czołowych seriali będą niepocieszeni

Zobacz: Przez „Zniewoloną” ucierpiały wszystkie seriale TVP! Decyzja stacji może rozczarować widzów


×
×