×

Katerina Kowalczuk ze „Zniewolonej” pokazała niedrogą kreację na ramówkę TVP! Polskie gwiazdy będą miały poważną konkurencję

Katerina Kowalczuk z serialu Zniewolona pojawi się na jesiennej ramówce TVP, która już w czwartek. Gwiazda wielkiego telewizyjnego hitu pokazała kreację, w której wystąpi na czerwonym dywanie. Wiemy, gdzie i za ile można ją kupić.

Czwartkowy wieczór upłynie nam pod znakiem jesiennej ramówki TVP. Gwiazdy stacji pojawią się na ul. Woronicza w szałowych kreacjach, które zapamiętamy na długo. Jedną z aktorek zaproszonych na to wydarzenie jest Katerina Kowalczuk, czyli serialowa Katia ze Zniewolonej. Ukraińska produkcja stała się hitem, a Jacek Kurski, dumny z osiągnięć telenoweli, postanowił sprowadzić do Polski jej główną bohaterkę.

Zobacz: „Zniewolona” to plagiat? Reżyser produkcji w zaskakujących słowach przyznał rację krytykom!

Katerina Kowalczuk chętnie przyjęła zaproszenie i już wczoraj wylądowała na warszawskim Okęciu. Na miejscu powitali ją fani i dziennikarze. Jej bardzo to schlebia – w końcu od dziecka marzyła o międzynarodowej karierze!

Zniewolona: Katerina Kowalczuk w białej sukience na ramówce TVP

Ale… wróćmy do ramówki. Wiadomo już, że chwilę przed wylotem do Polski, aktorka wstąpiła do eleganckiego butiku w Moskwie. To właśnie tam kupiła białą, wieczorową kreację z frędzlami, w której zaprezentuje się na czerwonym dywanie Telewizji Polskiej.

Sukienkę Kateriny ze Zniewolonej można kupić w sklepie rusmoda.ru i kosztuje ona 12 000 rubli, czyli ok. 700 złotych – to cena wakacyjnej promocji, do której należy doliczyć koszt wysyłki do Polski.

Coś czujemy, że Katerina Kowalczuk przyćmi swoją kreacją polskie gwiazdy! Julia Wieniawa i Marcelina Zawadzka będą miały potężną konkurencję!

Zobacz: Finał “Zniewolonej” to zapowiedź kolejnego sezonu? Fani wierzą, że powstanie kolejna część serialu

Katerian Kowalczuk wybrała tę sukienkę! fot. rusmoda.ru

Katerian Kowalczuk wybrała tę sukienkę! fot. rusmoda.ru

Kiedy ostatni odcinek Zniewolonej?

Przypominamy, że mamy wiele szczęścia jeśli chodzi o serial Zniewolona. Produkcja stała się u nas takim hitem, że jako pierwsi zobaczymy jej zakończenie.

Emisja finałowego odcinka Zniewolonej już niedługo! Kiedy dokładnie i co się wydarzy? Szczegóły znajdziecie klikając tutaj –  Znamy datę premiery finałowego odcinka serialu „Zniewolona 2”. Wiemy też, jak potoczą się losy Kateriny. UWAGA SPOILER!

Może Cię zainteresować