Gwiazdy serialu „Zniewolona” w Polsce! Znamy dokładny plan wizyty Kateriny Kowalczuk w Warszawie!

To wspaniała wiadomość dla fanów ukraińskiego serialu Zniewolona! Już wiadomo na 100 procent, że 20 sierpnia wieczorem do Polski przylatują Katerina Kowalczuk, która wciela się w Katię, Mikhail Gavrilov - serialowy Grigorij, oraz Aleksiej Jaworenko, który w serialu gra Aleksieja.
serial "Zniewolona"

Ta informacja nie jest niespodzianką dla fanów Kateriny Kowalczuk. W jednym ze swoich ostatnich postów na Instagramie zwróciła się do Polaków:

Polsko! Jesteś szalona. Jestem tak szczęśliwa mogąc poczuć Waszą ogromną energię. Nie ma słów, którymi mogłabym określić swoją wdzięczność. (…) Po prostu to kocham. Dlatego postanowiłam zrobić wam niespodziankę, o której powiem niedługo – napisała. I dotrzymała obietnicy.

Zobacz: Niespodzianka dla fanów serialu “Zniewolona”. Nowy wpis głównej bohaterki rozczuli Polaków

Niedługo zobaczą ją polscy widzowie. Aktorka ma przybyć do naszego kraju 20 sierpnia wieczorem. Wtedy przyleci do Warszawy na lotnisko Chopina. Następnego dnia na pewno pojawi się w porannym programie Pytanie na śniadanie.

Po południu spotka się z dziennikarzami. Prawdopodobnie aktorka zostanie aż do 22 sierpnia, ponieważ ma wystąpić na konferencji ramówkowej TVP. Spotka się też z prezesem TVP Jackiem Kurskim. Chce on podziękować gwieździe za sukces, który serial Zniewolona odniósł tego lata. Niemal codziennie śledzi go ok. 3 milionów Polaków!

Zobacz: Finał „Zniewolonej” to zapowiedź kolejnego sezonu? Fani wierzą, że powstanie kolejna część serialu

Polscy widzowie zobaczą finał serialu wcześniej niż widzowie na Ukrainie, gdzie drugi sezon będzie miał premierę dopiero 2 września. U nas emisja Zniewolonej zakończy się 30 sierpnia. Skąd tak ogromny sukces Zniewolonej? To serial kostiumowy, a takie produkcje bardzo lubią i cenią sobie polscy widzowie.

Fabula przypomina bardzo dwie legendarne telenowele – słynną brazylijską Niewolnicę Isaurę oraz amerykańskie Północ-Południe. I także rozgrywa się w połowie XIX wieku. Zniewolona opowiada o pięknej, wychowywanej przez szlachciankę chłopce pańszczyźnianej Katerinie Wierbickiej, która jest własnością bogatego ziemianina, zaczyna walczyć o swoją wolność.

Zanim obejrzymy finałowy odcinek, Katerina jest poddawana wielu próbom – traci ukochanego, jest zagrzebana żywcem w grobie, biczowana, pracuje w domu publicznym. Czy jednak w końcu znajdzie szczęście? O tym przekonamy się już 30 sierpnia.

Zobacz: Znamy datę premiery finałowego odcinka serialu “Zniewolona”2. Wiemy też, jak potoczą się losy Kateriny. UWAGA SPOILER!


×
×