Gwiazda „Zniewolonej” w Polsce! Katerina Kowalczuk właśnie wylądowała w Warszawie. Na lotnisku witał ją tłum fanów!

Katerina Kowalczuk, gwiazda serialu Zniewolona, chwilę temu wylądowała w Warszawie. Nie spodziewała się chyba, że już na lotnisku powitają ją fani i dziennikarze! Jej mina – bezcenna.
Katerina Kowalczuk wylądowała w Warszawie

Katerina Kowalczuk, czyli serialowa Katia z serialu Zniewolona, zawsze marzyła o międzynarodowej karierze, a jej sny właśnie stały się prawdą! Aktorka wciela się w główną rolę ukraińskiego hitu, który święci triumfy także w Polsce. Ba! Głównie w Polsce! To tu jej losy codziennie śledzi blisko 3 miliony widzów. To powód do dumy dla Jacka Kurskiego – prezes telewizji publicznej chwalił się niedawno rosnącymi słupkami oglądalności.

Zobacz: Przez „Zniewoloną” ucierpiały wszystkie seriale TVP! Decyzja stacji może rozczarować widzów

Dla Kateriny to świetna wiadomość. Zawsze marzyła bowiem o karierze międzynarodowej. Teraz jej sen stał się prawdą. Aktorka przyjęła zaproszenie TVP i przyleciała do Polski, by sprawić przyjemność swoim fanom. Godzinę temu wylądowała na warszawskim Okęciu. Takiego przywitania zupełnie się nie spodziewała!

Na miejscu czekali już fani i dziennikarze. Serialowa Katia została zasypana kwiatami. Bukiet czerwonych róż kurczowo trzymała udzielając wywiadów, a kosz kolorowych kwiatów ktoś z pewnością wniesie do jej hotelowego pokoju. Relację z przylotu Kateriny Kowalczyk do Polski pokazał fanpage TVP na Facebooku:

Zobacz: Znamy datę premiery finałowego odcinka serialu “Zniewolona”2. Wiemy też, jak potoczą się losy Kateriny. UWAGA SPOILER!

Co dalej? Jutro Kateriana Kowalczuk będzie gwiazdą porannego wydania Pytania na Śniadanie. W czwartkowy wieczór najpewniej zagości na prezentacji jesiennej ramówki Telewizji Polskiej. To świetna wiadomość dla fanów aktorki, którzy będą mieli okazję zobaczyć wywiady z jej udziałem, a przy odrobinie szczęścia może nawet spotkają ją na żywo!

Katerina Kowalczuk, gwiazda serialu "Zniewolona"

Katerina Kowalczuk, gwiazda serialu „Zniewolona”

Kim jest Katerina Kowalczuk?

Gwiazda serialu Zniewolona to 26-letnia, piękna i zdolna aktorka. Urodziła się w Syktywkarze, ale niewiele o niej wiadomo. Wszystko dlatego, że Katerina ukrywa wiele faktów ze swojego prywatnego życia. Do tej pory nie miała okazji udzielać długich wywiadów. Mamy jednak nadzieję, że wkrótce zaspokoi ciekawość widzów!

Pewne jest tylko to, że od dziecka marzyła o karierze aktorki. Gdy dostała się na Państwową Akademię Sztuki Teatralnej w Petersburgu, wyjechała z rodzinnego miasta, by dążyć do wyznaczonego przed laty celu. Dzięki determinacji lada moment zostanie gwiazdą światowej sławy. Niektórzy wróżą jej nawet karierę w Hollywood i porównują do przepięknej Iriny Shayk.

Zobacz: Finał “Zniewolonej” to zapowiedź kolejnego sezonu? Fani wierzą, że powstanie kolejna część serialu


×
×