Gwiazda serialu „Zniewolona” wygra „Taniec z Gwiazdami”? Ksenia Myszina o krok od zwycięstwa!

Jak się okazuje, Ksenia Myszina, która w ukraińskim serialu Zniewolona zagrała okrutną przeciwniczkę pięknej Katii (Katerina Kowalczuk), ma szansę odnieść kolejny sukces. Co takiego zrobiła ta piękna gwiazda?
Ksenia Miszina

Ksenia od 12 tygodni nieugięcie walczy w ukraińskiej edycji Tańca z Gwiazdami i decyzją widzów oraz jurorów niedzielę 24 listopada będzie walczyła o Kryształową Kulę razem ze swoim tanecznym partnerem Żenią Kotem.

Zobacz: Aleksiej Jarowenko skradł serca Polek. Poznajcie bliżej największego przystojniaka z serialu “Zniewolona”

W 12. odcinku Tańca z Gwiazdami uczestnicy wykonali po trzy tańce. Ostatecznie Ksenia i jej partner zajęli drugie miejsce i dostali się do finału. Aktorka jest z tego powodu szczęśliwa.

Ale wygrać program łatwo nie będzie bo w finale z Ksenią i Żenią zawalczą też aktorka Wiktorija Bulitko i Dmytro Dikusar oraz gimnastyczka Hanna Rizatdinowa i Ołeksandr Prochorow, którzy są głównymi faworytami jurorów programu Tanci z Zirkamy.

Program jest emitowany jest przez stację 1+1 od 2006 roku. Znalazł się w nim i polski akcent. Trzecią edycję wygrał gwiazdor M jak miłość Marcin Mroczek, którego partnerką była Hanna Pełypenko! Program reaktywowano w 2017 roku, po dziesięciu latach przerwy.

Zobacz: Katerina Kowalczuk zdradziła kulisy pracy na planie serialu “Zniewolona”. Takie warunki ciężko sobie wyobrazić!

Ksenia Miszina

Ksenia Miszina

Przypomnijmy, że Ksenia Miszina to gwiazda serialu Zniewolona, które tego lata święcił triumfy w TVP. Każdy odcinek Zniewolonej oglądało prawie 3 mln widzów w Polsce.

Akcja tego historycznego melodramatu rozgrywa się w 1856 roku, czyli przed reformą uwłaszczeniową, kiedy chłopi są niewolnikami i nie decydują o sobie. Główną bohaterką Zniewolonej jest pochodząca ze społecznych nizin Katieriny Wierbickiej (w tej roli Katierina Kowalczuk). Dziewczyna ma nienaganne maniery i wiele talentów artystycznych, które rozwijała pod okiem matki chrzestnej, szlachcianki, ale de facto jest niewolnicą. Postać, którą grała Miszina, wredna i okrutna Lidia, prawdopodobnie zginęła. Ale kontynuację produkcji chce nakręcić Telewizja Polska. I kto wie, może jakimś cudem w nowych odcinkach Zniewolonej sadystka Lidia jakimś sposobem jednak zmartwychwstanie.

Zobacz: Gwiazdy „Zniewolonej” zaręczyły się w Polsce! Katerina Kowalczuk i Michaił Szapowałow szykują się do ślubu


×
×