„Zniewolona”: Już dziś wielki finał. Jak zakończy się serial z Kateriną Kowalczuk w roli głównej?

Już dziś o godzinie 20:35 Telewizja Polska wyemituje ostatni odcinek Zniewolonej. Co wydarzy się w finale serialowego hitu? Mamy zwiastun. 
Zniewolona, ostatni odcinek

Ostatni odcinek serialu Zniewolona to kopalnia ciekawostek i nieprzewidzianych zwrotów akcji. Produkcja sugeruje, że na ekran wrócą postaci, które w mniemaniu widzów już dawno nie żyją.

Zobacz: Niespodzianka dla fanów serialu “Zniewolona”. Nowy wpis głównej bohaterki rozczuli Polaków  

Czy ktoś z Was pamięta czy ciało Lidii zostało znalezione po pożarze? A może ona powróci w ostatnim odcinku? – twórcy serialu podsycają atmosferę przed wielkim finałem.

Przypominamy, że Lidia zginęła w tuż po tym, jak próbowała zakopać Katię żywcem. Chłopi sami postanowili wymierzyć jej sprawiedliwość podpalając jej dom. Nie pokazano jednak jednoznacznie, czy okrutna właścicielka Katii zginęła.

Zobacz: Finał “Zniewolonej” to zapowiedź kolejnego sezonu? Fani wierzą, że powstanie kolejna część serialu

W Zniewolonej złym charakterem okazał się ktoś jeszcze. Udręczona dziewczyna wpadła w łapy członków okrutnej sekty. Postanowili oni oczyścić domostwo Czerwińskiego z wszelkiego zła! W tym celu chcieli złożyć piękną dziewczynę w ofierze. Na szczęście przed tragedią uratował ją Żadan (Maxim Radugin).

W dodatku przejął on posiadłość Czerwińskiego a potem oświadczył się Katii. W ostatnim  48. odcinku drugiej serii Zniewolonej tej parze będą bić weselne dzwony. I tak mogłoby się wszystko skończyć bajkowym stwierdzeniem „ żyli długo i szczęśliwie”. Jednak happy endu nie będzie, po wyjściu młodej pary z cerkwi wydarzy się coś niespodziewanego, prawdopodobnie tragicznego… O tym przekonamy się już dziś wieczorem na antenie TVP1.

Zobacz: Katerina Kowalczuk zdradziła kulisy pracy na planie serialu „Zniewolona”. Takie warunki ciężko sobie wyobrazić!


×
×