×

Finał serialu „Zniewolona” już dzisiaj! Wiemy, co wydarzy się w ostatnim odcinku!

Ostatni odcinek pierwszej serii Zniewolonej TVP1 pokaże już 2 sierpnia. Co wydarzy się w finałowej scenie i kiedy zobaczymy kolejny sezon? Odpowiedź poniżej.

Wiadomo, co wydarzy się w ostatnich odcinkach pierwszej serii serialu Zniewolona. Natalia (Anna Sahajdaczna) i Grigorij (Michaił Gawryłow) pobiorą się. To samo zrobią Aleksiej (Aleksiej Jarowienko) i Katerina (Katerina Kowalczuk), ale ta para nie przetrwa, bo… ktoś zabije Aleksieja. Przy jego zwłokach zostanie znaleziony list pożegnalny, sugerujący, że sam odebrał sobie życie, ale czy to prawda? W tej sytuacji Katerina będzie znów osamotniona. Bo niestety jej jedyna protektorka, Anna Czerwińska (Julia Aug) również nagle opuści ten padół łez. Co zrobi? Może zaopiekuje się nią Grigorij? A może wreszcie, zamiast chcieć uwieść kolejnego arystokratę zainteresuje się zakochanym w niej kowalem?

Z całej sytuacji zadowolony będzie jedynie Piotr Czerwiński (Stanislav Bolkan)– zostanie wdowcem i bez wyrzutów sumienia będzie mógł zamieszkać ze swoją kochanką aktorką.

Na szczęście o tym, jakie są dalsze losy zniewolonej Kateriny dowiemy się bardzo szybko, ponieważ Jedynka nie zrobi przerwy między sezonami. Pierwszy odcinek drugiej serii zobaczymy już 3 sierpnia 2019!

Przypomnijmy, że grająca Katerinę rosyjska aktorka Katerina Kowalczuk to gwiazda rosyjskiego internetu. Ba swoim koncie w mediach społecznościowych ma wielu wielbicieli, bo pokazuje także nieco odważniejsze swoje zdjęcia. A obecnie przebywa w Los Angeles, gdzie kręci film Roy. Zagra w nim seksownego androida, jakże różnego od Kateriny ze Zniewolonej.

Zobacz: Ukraiński serial okazał się hitem TVP. „Zniewolona” bije rekordy oglądalności! Znamy datę emisji nowych odcinków

Zobacz: Twórcy “Czasu honoru” zrobili serial o młodym Piłsudskim. W rolach głównych same gwiazdy!

Zobacz: Strzelanina w “M jak miłość”! Kolejna gwiazda pożegna się z serialem?

Może Cię zainteresować