Nowe odcinki serialu „Zniewolona” z Polakiem w roli głównej. Kiedy premiera?

 To wspaniała wiadomość dla wielbicieli serialu Zniewolona. Będą nowe odcinki, a nawet dwa nowe sezony. W serialu pojawi się też polski bohater. Czy już wiadomo, kto go zagra? Czy to jego wybierze piękna Katerina (Katerina Kowalczuk)?
"Zniewolona"

O tych rewelacjach można było usłyszeć w programie Alarm w TVP1. To właśnie ta stacja chce wejść w koprodukcję z ukraińską stacja STB. Wszystko po  to by powstała Zniewolona 3 i Zniewolona 4. To, że powstaną kolejne dwa  sezony potwierdziła dyrektor stacji Ludmiła Siemczuk.

Czytaj: Śpiewające gwiazdy seriali. To nie tylko Paweł Domagała!

Co w nich zobaczymy? W 3. sezonie serialu Zniewolona  zostaną przybliżone dalsze losy  (Katerina Kowalczuk). Będzie to skomplikowane, bo w finale drugiego sezonu Żadan (Maksim Radugin) został zaatakowany przez zamaskowanego nieznajomego. Osobnik ów dźgnął Żadana nożem na jego ślubie z Katią. Czy Żadan przeżyje? Tego…  nie wyklucza scenarzystka serialu Zniewolona.

„Nikt nie mówił, że Żadan zginął. Być może został jedynie ciężko ranny – powiedziała autorka serialu w programie Alarm.

Kto tak naprawdę zaatakował Żadna Może to ta sama osoba, która zleciła zabójstwo Aleksieja Korsacza (Aleksiej Jaworenko)?

Polak podbije serce Zniewolonej!

I tu właśnie pojawi się w historii Katii  wątek polski. Dziewczyna zwróci się o pomoc do Polaka, Stefana Jabłoniewski.

Kto go zagra?  Będzie to raczej przystojny polski aktor. Może w roli tej sprawdziłby się  na przykład młody Tomasz Ziętek albo Józef Pawłowski? Ciekawe też czy Katerinę zagra ponownie Katerina Kowalczuk? Rosyjska gwiazda marzy przecież o zrobieniu kariery w Hollywood.

 Czytaj: „Zniewolona” bez Kateriny Kowalczuk? Kto wcieli się w  rolę pięknej Katii w 3 sezonie serialu?

Jak zapewniała Ludmiła Siemczuk, serial  ze względu na współprace ukraińskiej stacji z TVP ma się stać  „bliższy Polsce”. To może oznaczać, że przystojny Stefan, wobec poważnej niedyspozycji Żadana, może skraść serce pięknej Karii. A nawet – stać się ojcem jej dziecka.

Czwarty sezon „Zniewolonej”

I niewykluczone, że owoc tego związku stanie się bohaterem czwartego sezonu serialu Zniewolona!

Jeszcze nie wiadomo, kiedy powstaną nowe odcinki serialu Zniewolona. Ale wszystko wskazuje na to, że twórcy  zmierzają do tego, by kręcić je wiosną lub latem, kiedy pogoda i krajobrazy są najpiękniejsze.

 

 


×
×