Zniknęła z „M jak miłość”, ale zagra w innym serialu TVP2. Jowita Budnik dostała nową rolę!

Jowita Budnik zniknęła z M jak miłość już jakiś czas temu. Jej bohaterka chorowała na glejaka, a słuch po niej zaginął. Teraz wcieli się w nową rolę w Na dobre i na złe.
Jowita Budnik

Serialowa Teresa z M jak miłość była mamą Franka (Piotr Nerlewski), ale razem z jego odejściem z produkcji ona też pożegnała się z rolą. Jej bohaterka wyprowadziła się do Warszawy, by nie spędzać czasu samotnie w Grabinie, skąd jej syn wyprowadził się w Bieszczady. Od tamtej pory nie było jej na ekranie TVP2.

Nie było jej, aż do teraz. Jowita Budnik dostała bowiem pracę na planie serialu Na dobre i na złe. Dowodzą tego najnowsze zdjęcia z planu, które opublikowała Katarzyna Dąbrowska, czyli serialowa Wiki Consalida.

Wiki i jej córka Blanka (Pola Gonciarz) wyjadą razem z Jose do słonecznej Hiszpanii. To właśnie tam spotkają się z nową bohaterką. Kim będzie Jowita Budnik w Na dobre i na złe? To jeszcze niespodzianka, ale domyślać się można, że będzie to właśnie mama przystojniaka. Jeśli romans Wiki i Jose nabierze rumieńców to kto wie – może w przyszłości Jowita Budnik zostanie teściową pięknej pani doktor z Leśnej Góry?

Jedno jest pewne. Jowita Budnik jest lubianą aktorką wśród fanów seriali. Poza rozbudowaną rolą w M jak miłość gra także w Na Wspólnej ukochaną brata Romana (Waldemar Obłoza). Obsadzona „po warunkach” zwykle gra sympatyczne babki. Bardzo więc możliwe, że jej nowa postać także będzie niezwykle kochana i pełna empatii.

Zobacz: Z Leśnej Góry do Hiszpanii! Blanka i Wiktoria z „Na dobre i na złe” wyjadą z Polski na zawsze? [ZDJĘCIA]

Zobacz: Filip Bobek wraca do “Na dobre i na złe”! Już wiadomo, co czeka jego bohatera!

Zobacz: Zmiany w obsadzie “Na dobre i na złe”! Wiemy, kogo zagra Marcin Przybylski w nowych odcinkach serialu!


×
×