Zuza z „Przyjaciółek” wda się w romans ze szwagrem? W nowych odcinkach Igor oczaruje żonę starszego brata

Młodszy, przystojniejszy od brata i w dodatku rodzina! Czy Zuza z Przyjaciółek ( Anita Sokołowska) ulegnie uroczemu Igorowi (Stefan Pawłowski), bratu jej męża Jaśka (Marek Bukowski)
Zuza z "Przyjaciółek" wda się w romans ze szwagrem? W nowych odcinkach Igor oczaruje żonę starszego brata

Zuza i Jasiek z Przyjaciółek nie są małżeństwem doskonałym. Oboje mają już za sobą skoki w bok. Zuza zdradziła męża z przystojnym lekarzem, który uratował jej życie, gdy była chora (Łukasz Konopka). A Jasiek nawiązał romans z szykowną i seksowną wspólniczką Darią (Tamara Arciuch). Teraz jednak z impetem w życie małżonków wtargnie nieznany brat jaśka, Igor .

Dlaczego do tej pory nikt nie wspominał o nim, nawet matka Jaśka (Anna Tomaszewska) „zapomniała”, że ma jeszcze jednego syna? Może po prostu Igor okazał się czarną owcą i zrobił coś tak niewybaczalnego, że rodzina odwróciła się od niego.

Dlatego gdy przystojniak zapuka do domu Markiewicz, Janek nie będzie zachwycony odwiedzinami brata. Najprawdopodobniej wciąż ma on o coś do brata żal… O co? To na pewno wyjaśni się w 14. sezonie Przyjaciółek.

Chłopak najwyraźniej oczaruje swą szwagierkę. U niej ma czystą kartkę i dla niej może okazać się uczynnym i uroczym kompanem. Czy także namiętnym kochankiem? Znając nieposkromiony apetyt seksualny Markiewicz, to całkiem możliwe!

Ta sympatia z pewnością nie będzie na rękę zazdrosnemu Jaśkowi. Prawdopodobnie pojawienie się tego nowego bohatera w odcinkach 14. sezonu Przyjaciółek jesienią 2019 będzie przyczyną kolejnych konfliktów w małżeństwie Zuzy i poważnego kryzysu!

Przypomnijmy, że do tej pory Stefana Pawłowskiego, wcielającego się w postać tajemniczego Igora można było zobaczyć w O mnie się nie martw. Gwiazdor wciela się tam w postać mecenasa Marcina Kaszuby, męża nieżyjącej Igi Małeckiej (Joanna Kulig). Stefan Pawłowski pojawi się także i w nowych odcinkach tamtej produkcji. Przystojny aktor ma też uzdolnionego prawdziwego, rodzonego brata – chodzi o znanego m.in. z Belfra i Diagnozy Józefa Pawłowskiego. Bracia jednak starają się nie występować w tych samych produkcjach.

Zobacz: Zuza znów będzie cierpieć! Producenci „Przyjaciółek” nie są dla niej łaskawi. Co się wydarzy?

Zobacz: Stefan Pawłowski nowym bohaterem “Przyjaciółek”. Igor niszczy małżeństwo Zuzy i Janka?!

Zobacz: Przyjaciółki. Zuza rzuci pracę w banku! Co dalej? Bohaterka Anity Sokołowskiej zmieni się nie do poznania!


×
×