Zuzia z „Barw szczęścia” znów w szponach zboczeńca! Czy Adrian tym razem odpowie za przestępstwo?

Po wakacjach 2019 w serialu Barwy szczęścia powróci wątek Adriana (Emil Lipski). Zboczony nastolatek niedawno zasłynął z dręczenia ślicznej Zuzi (Anna Adamus), która padła jego ofiarą. Najnowsze nagranie z planu telenoweli sugeruje, że niezrównoważony bohater powróci! Co tym razem zrobi?
Barwy szczęścia, Zuzia (Anna Adamus), Adrian (Emil Lipski)

W ostatnim sezonie Barw szczęścia związek Zuzi (Anna Adamus) i Filipa (Kuba Dyniewicz) przechodził duże problemy. A wszystko przez Adriana (Emil Lipski), nowego członka ich drużyny atletycznej prowadzonej przez żonę Radka (Filip Kosior), Lidkę (Emilia Warabida). Chłopcu nie podobało się to, że koleżanka związała się z Filipem. Dlaczego? Z zazdrości! Sam chciał z nią chodzić. Dlatego w swoim chorym umyśle wymyślił „sprytny” plan. Postanowił skompromitować koleżankę przed całą grupą. Chłopak założył się z kolegami o pieniądze, że uda mu się zaciągnąć ją do łóżka.

Zobacz: Rewolucja w jesiennej ramówce Telewizji Polskiej. Dni emisji niektórych seriali kompletnie Was zaskoczą

By wykonać to, co sobie ubzdurał, zakradł się do damskiej szatni i tam zamontował kamerę, żeby zrobić zdjęcia z nagą Zuzią. Potem upublicznił je. Wyglądało to tak, jakby Zuzia już się z nim przespała, by skompromitować w oczach rywala. Fotomontaż widział oczywiście Filip, który wściekł się na Zuzię. O wszystkim dowiedziała się Lidka, który natychmiast interweniowała.

To jasne dla większości ludzi: nagrywanie bez zgody nagrywanego jest karalne. A tu byłyby jeszcze kompromitujące zdjęcia! Adrian  miał sporo szczęścia, że ostatecznie nic z jego intrygi nie wyszło, bo za taki numer trafiłby stuprocentowo do domu poprawczego, a jego rodzice straciliby prawa rodzicielskie. Tak czy siak Adrian ma poważne kłopoty emocjonalne. Jaki bowiem zdrowy na umyśle nastolatek chce zmusić do związku szantażem! Powinien iść do psychologa na terapię!

Zobacz: Gwiazdy serialu „Zniewolona” w Polsce! Ekranowa Katia kilka najbliższych dni spędzi w Warszawie. Znamy plan jej wizyty!

W Barwach szczęścia para przetrwała trudne chwile, ale wygląda na to, że Adrian powróci. Z relacji z planu wiadomo, że nastolatkowie wybiorą się na jakąś wycieczkę! Co tym razem wymyśli zboczony chłopak by zdobyć taką ślicznotkę jak Zuzia?

Zobacz: Śmierć w “Barwach szczęścia”! Franek nie wybudzi się ze śpiączki farmakologicznej?


×
×